... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Marocký arganový olej Alassala do kuchyně - 250ml

Ideální pro přípravu dipů, salátových dresingů, k dochucování těstovin, ryb a masových pokrmů.

Arganový olej pochází z ořechů stromu Arganie trnité, původně objeveného v jihozápadním Maroku. Plody obsahují ořechy, jejichž vnitřní "mandle" se rozdrtí na pastu a poté se extrahuje 100% arganový olej. Z jednoho stromu, který vyprodukuje 30 kg plodů, vylisujeme pouze 1 litr oleje.

Jedná se o 100% za studena lisovaný marocký arganový olej z etických zdrojů. O jeho výrobu se starají marocké ženy, které jsou součástí marockých družstev. Díky tomu dochází k podpoře místních komunit. To znamená, že každým nákupem tohoto zboží přímo přispíváte na podporu marocké charity pro berberské ženy, na ochranu berberských kmenů a arganových lesů.

Alassala arganový olej má vysoký obsah vitamínu E, esenciálních nenasycených kyselin (Omega 3, Omega 9) a rostlinných sterolů, které jsou vysoce účinné ve snižování cholesterolu. Je to jediný přírodní produkt dostupný na trhu, který chrání kardiovaskulární systém. Podporuje sekreci trávicího enzymu - pepsin - který zlepšuje zažívání a má protizánětlivé účinky, které pomáhají redukovat artritické bolesti kloubů. Tradičně je arganový olej také považován za afrodiziakum.

Produkt je vhodný pro vegetariány a vegany. 

Pro alergiky - může obsahovat stopy: ořechů (mandle).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Marocký arganový olej Alassala do kuchyně - 250ml

  • Výrobce: Alassala
  • Kód výrobku: Alassala - arganový olej do kuchyně - 250ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 799,00Kč

  • Cena bez DPH: 694,78Kč

Podobné výrobky

Marocká Amlou arganová pasta Alassala - 226g

Marocká Amlou arganová pasta Alassala - 226g

Amlou pasta známá jako Amlou nebo arganová pomazánka. Maže se na chléb nebo na suchary. Je připravena z grilovaných mandlí a 100% arganového oleje. Je to proslulé frodiziakální tonikum a může se konzumovat k snídani nebo po jídle. Možno podávat s m..

439,00Kč Cena bez DPH: 381,74Kč

Tagy: arganový olej, Alassala, aromaterapie, cholesterol, zažívání, trávení, bolesti kloubů, afrodiziakum, vegetarián, vegan, přírodní