... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Konopný olej Annabis, BIO, 500ml

Konopný olej nejvyšší kvality se vyznačuje přírodní ořechovou chutí. Je za studena lisovaný z certifikovaného, potravinářského bio konopí bez obsahu THC. Olej má zelenou barvu a charakteristickou vůni. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6, které jsou v ideálním poměru 1:3 a jsou nepostradatelné pro naše tělo.

Konopný olej je bohatý na tyto látky tělu vlastní:

Vitamíny A, B, E, C a D

Minerály (hořčík, draslík, vápník a železo)

Fytosteroly

Tento 100% rostlinný olej je vhodný pro děti, dospělé, vegetariány i vegany. Pro podporu krevního oběhu, zdravého srdce a podporu snížení cholesterolu v krvi, užívejte pravidelně 1-2 lžíce oleje denně. Lze jej využít ve studené kuchyni. Oblíbený je zvláště při přípravě salátových zálivek. Stačí malé množství, aby vaše pokrmy získaly příjemnou ořechovou chuť. Olej je nevhodný pro smažení a pečení.

Použití: užívejte 1-2 lžíce denně. Podle chuti přidejte do vašeho oblíbeného pokrmu. Vhodný do studené kuchyně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Konopný olej Annabis, BIO, 500ml

  • Výrobce: Annabis
  • Kód výrobku: Annabis - Konopný olej, BIO, 500ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 349,00Kč

  • Cena bez DPH: 303,48Kč

Podobné výrobky

Konopný olej Annabis, BIO, 250ml

Konopný olej Annabis, BIO, 250ml

Konopný olej nejvyšší kvality se vyznačuje přírodní ořechovou chutí. Je za studena lisovaný z certifikovaného, potravinářského bio konopí bez obsahu THC. Olej má zelenou barvu a charakteristickou vůni. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny om..

199,00Kč Cena bez DPH: 173,04Kč

Tagy: olej, konopný, bio, za studena, lisovaný, konopí, nenasycené, mastné, kyseliny, omega, aromaterapie, vegetarián, vegan