... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Beta karoten Vita Harmony - 1+1 zdarma, 10.000m.j., 100+100 tbl.
Mimořádné promo balení 1+1 (100+100 tobolek) obsahuje 2 kusy přípravku Beta karoten 10.000 m.j. (6 mg) - 100 tob. za cenu jednoho kusu tohoto přípravku!!!

Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity. V těle dochází k biochemické přeměně beta karotenu a to jen do té míry, kolik tělo právě potřebuje, zbytek se bezpečně vyloučí. Nehrozí tedy předávkování jako u vitaminu A. Neobsahuje cukr ani barbiva. Je vhodný pro diabetiky. 

Karotenoidy jsou látky, které se vyskytují převážně v ovoci a zelenině a dávají jim typické žluté a oranžové zabarvení. Nejbohatšími zdroji beta karotenu jsou mrkev, meruňky, rajče, mango, broskve, špenát, brokolice nebo paprika. Karotenoidy se také vyskytují v živočišných zdrojích, např. dávají zabarvení vaječnému žloutku, máslu nebo masu lososa.

 Beta karoten je přirozeným zdrojem vitaminu A. Doporučuje se užívat jej v kombinaci se selenem a vitaminem E.

6 mg  = 10.000 m.j. beta karotenu v jedné měkké želatinové tobolce. Užívání beta karotenu je velmi důležité nejen v létě, ale také před zimní dovolenou. Zatímco voda odráží 25 % UV záření, které se k přímému záření přičítá, sníh odráží  až 80%.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beta karoten Vita Harmony - 1+1 zdarma, 10.000m.j., 100+100 tbl.

  • Výrobce: Vita Harmony
  • Kód výrobku: Vita Harmony - Beta karoten 1+1 zdarma, 100+100 tbl.
  • Dostupnost: Na skladě
  • 159,00Kč

  • Cena bez DPH: 138,26Kč

Tagy: beta, karoten, imunitní, systém, zrak, pokožka, vitamin A, bio, přírodní, aromaterapie