... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Zásadité kapsle Fitne, 60 kapslí

Zásadité kapsle podporující správnou rovnováhu v našem těle. Vhodné pro vegany. Bez laktózy a glutenů. Kapsle bez želatiny.

Vyrovnaný poměr mezi kyselinami a zásadami je důležitý pro celkovou funkci výměny látkové v našem těle a významné určuje naší pohodu a výkon. Nevyvážená výživa s velkým podílem živočišných bílkovin, psychický a fyzický stres, alkohol a nikotin a strava chudá na zeleninu a ovoce, mohou vést k překyselení organismu. Ubitost, únava, předčasné výpadky výkonu při sportu, ale také problémy s klouby a ochablost vaziva mohou naznačovat problémy nevyváženosti mezi kyselinami a zásadami. Pomocí cíleného zásobování zásaditými výživnými látkami je podporováno znovunastolení rovnováhy v našem těle.

V překyseleném prostředí jsou cévy zúženy a tak buňky nejsou dostatečně okysličeny. Nemůže dostatečně fungovat zásobování živinami, a dochází ke špatnému prokrvení tkání a vzniku vážných nemocí. Zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze kyselost-zásaditost. Doplnění chybějících minerálů a odkyselení je základem každé léčebné terapie nebo prevence.

FITNE zásadité kapsle se zejména doporučují:
Osobám, které mají sklon k nadprůměrné tvorbě kyselin
Osobám, které v důsledku výživy mají problémy s klouby
Osobám vystaveným velké tělesné zátěži (sportovci, těžce pracující)

Doporučené podávání: 3 x denně 1 kapsle mezi jídly zapít trochou tekutiny.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Zásadité kapsle Fitne, 60 kapslí

  • Výrobce: Fitne
  • Kód výrobku: Fitne - Zásadité kapsle, 60 kapslí
  • Dostupnost: Na skladě
  • 419,00Kč

  • Cena bez DPH: 346,28Kč

Podobné výrobky

Zásaditý nápoj Fitne, 200g

Zásaditý nápoj Fitne, 200g

Pro vyrovnaný poměr mezi kyselinami a zásadami. Obsahuje kombinaci cenných zeleninových a ovocných výtažků, jejichž minerální sole a ovocné kyselina příznivě ovlivňují tvorbu zásad. Bez laktózy. Vhodné pro vegany. Vyrovnaný poměr je důležitý..

563,00Kč Cena bez DPH: 465,29Kč

Zásaditá minerální koupel Fitne, 400g

Zásaditá minerální koupel Fitne, 400g

Pro acidobazickou rovnováhu. Koupel napomáhá tělu zbavit se toxinů pokožkou. Ionty, které proniknou do organismu, působí na cévní systém, hladké svalstvo, trávení, látkovou výměnu, vegetativní a hormonální systém. Je vhodná jak k celotělovým ta..

394,00Kč Cena bez DPH: 325,62Kč

Tagy: Fitne, zásadité, kapsle, basen, kapseln, vegan, překyselení, klouby, zátěž, sportovci, aromaterapie