... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Zásaditá minerální koupel Fitne, 400g

Pro acidobazickou rovnováhu. Koupel napomáhá tělu zbavit se toxinů pokožkou. Ionty, které proniknou do organismu, působí na cévní systém, hladké svalstvo, trávení, látkovou výměnu, vegetativní a hormonální systém. Je vhodná jak k celotělovým tak k sedacím koupelím, či koupelím nohou.
Obsahuje éterické oleje, minerály a stopové prvky, bio jojobový olej a pšeničné proteiny. Zjemňují pokožku, vyhlazují ji a napínají. Zásaditá koupel má optimální hodnotu pH 8,5. Doporučujeme také masáž katráčem, kdy dochází k prokrvení. Pokud navíc po koupeli tělo potřeme Zásaditým tělovým mlékem pokožka si uchová dostatečně vlhké fyziologické prostředí. Po koupeli vypijte 2 sklenice vody.

Vhodné pro vegany.

Podobné výrobky

Zásadité kapsle Fitne, 60 kapslí

Zásadité kapsle Fitne, 60 kapslí

Zásadité kapsle podporující správnou rovnováhu v našem těle. Vhodné pro vegany. Bez laktózy a glutenů. Kapsle bez želatiny. Vyrovnaný poměr mezi kyselinami a zásadami je důležitý pro celkovou funkci výměny látkové v našem těle a významné určuje naš..

419,00Kč Cena bez DPH: 346,28Kč

Zásaditý nápoj Fitne, 200g

Zásaditý nápoj Fitne, 200g

Pro vyrovnaný poměr mezi kyselinami a zásadami. Obsahuje kombinaci cenných zeleninových a ovocných výtažků, jejichž minerální sole a ovocné kyselina příznivě ovlivňují tvorbu zásad. Bez laktózy. Vhodné pro vegany. Vyrovnaný poměr je důležitý..

563,00Kč Cena bez DPH: 465,29Kč

Tagy: Fitne, zásaditá, minerální, koupel, basen, bad, vegan, cévní, systém, svalstvo, trávení, sedací, nohy, aromaterapie