... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Borůvková šťáva 100%, 700ml

Borůvky  jsou účinným lékem na celý dlouhý seznam zdravotních potíží, regenerují a omlazují naše tělo, jsou opravdovým, i když často nedoceněným pokladem.

Známé jsou hlavně svou bohatostí na vitamin C, který posiluje imunitní systém a působí jako prevence a lék nemocí z nachlazení a všelijakých infekcí. Borůvky jsou ale také jedním z nejlepších přírodních zdrojů silných antioxidantů, tříslovin, mají vysoký obsah železa a dalších bioaktivních prvků.

Neobvykle vysoký obsah antioxidantů (včetně vitaminu C) působí v našem těle jako ochranný štít před volnými radikály, viry a bakteriemi. Borůvky jsou tedy skvělou prevencí mnoha nemocí, lékem a silným podpůrným prostředkem při rekonvalescenci, chrání naše sliznice a stimulují jejich regeneraci. Čerstvé, sušené, mražené i jinak konzervované borůvky jsou tím pravým lékem při všech respiračních onemocněních, pomáhají léčit chřipku, angínu, bronchitidu, rýmu a jiná infekční a zánětlivá onemocnění sliznic. 

Další úžasnou schopností borůvek je zlepšovat a udržovat zrak, což prokázaly i odborné vědecké výzkumy. Jejich častá konzumace je účinnou prevencí šerosleposti.

Borůvky se už po mnoho generací používají jako léčebný prostředek při střevních potížích a kolikách, při průjmu a otravách jídlem, tady fungují jako dezinfekce a takzvaně 'staví'. Blahodárný účinek mají i na ledviny a močové cesty, čistí je a pomáhají léčit případné infekce v této oblasti. Působí mírně močopudně, zbavují tělo škodlivin a zlepšují funkci lymfatického systému. 

Ozdravný účinek mají i na prostatu, hovoří se o nich dokonce jako o přírodní prevenci rakoviny prostaty, ale nejnovější výzkumy potvrdily jejich významné protirakovinové účinky i v souvislosti s prevencí mnohých jiných typů rakoviny.

Známý a vědeckým bádáním ověřený je příznivý vliv borůvek na zdraví diabetiků, a to hned v několika ohledech. Obsažené látky snižují hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Lidé trpící cukrovkou mají často problémy se zrakem, hlavně v pokročilém věku, i zde jim mohou borůvky posloužit jako přírodní lék pro udržení dobrého vidění. Kombinace obsažených látek též posiluje cévní systém a zlepšuje krevní oběh a prokrvení končetin, tedy další častou zdravotní potíž lidí trpících cukrovkou.

Borůvky jsou bezesporu jedním z biologicky nejhodnotnějších přírodních darů, jsou chuťově nezaměnitelným ovocem a navíc tou pravou injekcí omlazující energie.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Borůvková šťáva 100%, 700ml

  • Kód výrobku: Borůvková šťáva 100%, 700ml
  • Dostupnost: Na skladě
  • 229,00Kč

  • Cena bez DPH: 199,13Kč

Podobné výrobky

Borůvkový extrakt Vita Harmony - 40mg, 90 cps.

Borůvkový extrakt Vita Harmony - 40mg, 90 cps.

Přípravek s obsahem extraktu z kanadských borůvek. Borůvky jsou známé hlavně svým příznivým účinkem na kvalitu zraku. Mají blahodárný vliv na ostrost vidění, vidění za tmy a při šerosleposti. Prospěšné jsou i pro diabetiky díky nezanedbatelné podpoře při ..

163,00Kč Cena bez DPH: 141,74Kč

Tagy: borůvky, šťáva, borůvková, vitamin C, antioxidant, chřipka, angína, respirační, kolika, průjem, prostata, rakovina, diabet, bio, přírodní, aromaterapie