... zdravá síla přírody pro tělo i duši

  • Marocký jíl Rhassoul

Rhassoul je přírodní minerální jíl používaný po století marockými ženami jako pěstící prostředek na vlasy a pokožku. Tento jíl bohatý na křemík, hořčík, vápník a draslík je získáván z jediného známého ložiska, které se nachází v Maroku v blízkosti města Fez. V Maroku je Rhassoul nedílnou součástí Hammamu a je tradičně nabízen mladým nevěstám. I dnes si marocká královská rodina rezervuje zásoby djebl-rhassoul pro vlastní potřeby. Rhassoul poskytuje tu nejjemnější péči: na rozdíl od mýdel a šamponů, Rhassoul neobsahuje žádné povrchově aktivní látky a čistí tím, že absorbuje nečistoty a přebytečný olej. Tento jemný scrub respektuje přirozené, ochranné lipidy na pokožce a vlasech a nedráždí mazové žlázy. Tento jíl je skvělý přírodní detoxikační, čistící a zjemňující pomocník. Tento jíl bohatý na křemík, hořčík, vápník a draslík je získáván z jediného známého ložiska, které se nachází v Maroku v blízkosti města Fez. Respektuje přirozené, ochranné lipidy na pokožce a vlasech a nedráždí mazové žlázy. Tento jíl je skvělý přírodní detoxikační, čistící a zjemňující pomocník. Prostě Alassala Rhassoul jíl!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Marocký jíl Rhassoul

  • Výrobce: Alassala
  • Kód výrobku: Alassala - marocký jíl
  • Dostupnost: Na skladě
  • 449,00Kč

  • Cena bez DPH: 371,07Kč

Podobné výrobky

Deodorant Crystal Alassala - 120g

Deodorant Crystal Alassala - 120g

Krystal do podpaží omezuje pocení a pohlcuje zápach. Vhodný pro ženy i muže. Čistě přírodní deodorant 100% složený z antibakteriální minerální soli - Potassium Alum. Potlačuje tělesný pach, bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání po..

399,00Kč Cena bez DPH: 329,75Kč

Balzám na rty Alassala - 5ml

Balzám na rty Alassala - 5ml

Tento 100% přírodní balzám na rty je složen z organického arganového oleje, bohatého na vitamín E a esenciální mastné kyseliny. Další přírodní výživné látky a včelí vosk podporují hydrataci, zklidňují a zjemňují Vaše rty.Tento výživný balzám na rty poskyt..

190,00Kč Cena bez DPH: 157,02Kč

Tagy: Aromaterapie, marocký jíl, Rhassoul, Alassala, péče o vlasy čištící, detoxikační, přírodní, pokožka, kosmetika, bio